Статьи


В «Богдан» - за Здоров’ям та Красою.

Медичний центр «Богдан» - найперша багатопрофільна приватна поліклініка , де щорічно проходять лікування та профілактичні обстеження близько 15000 пацієнтів.

В медичному центрі працюють 20 лікарів першої та вищої категорії . Вони постійно впроваджують в практику найсучасніші методи лікування. Діагностика захворювань проводиться на сучасному обладнанні вітчизняного та європейського виробництва.

Професійний медичний персонал та бездоганний сервіс - запорука успіху клініки.

Наше інтерв’ю з незмінним продовж 10 років директором центру Лепень Іреною Вікторівною.

Шановна Ірено Вікторівно,Вам довелося пережити складні часи, коли , в 2008 році ваш центр позбавили оренди,мабуть той , хто вирішував питання вашого насильницького виселення з приміщення поліклініки Електромашу дуже сподівався, що ви перестанете працювати та закриєте своє підприємство. Але ви продовжуєте надавати допомогу людям, хоч і в досить тісному для вашого колективу приміщенні. Що Вам допомагає?

Скажу чесно тоді було так важко, що хотілося все покинути, продати обладнання та піти. Але відповідальність перед людьми - то велика сила. По-перше, в поліклініці за запрошенням працювали фахові спеціалісти, у яких сімї , діти, немічні батьки на утриманні, яких потрібно було годувати. По-друге, залишалися напризволяще наші пацієнти, які потребували допомоги цих спеціалістів. То ж хіба можна було їх зрадити? Ясна річ, ні! Саме відповідальність спонукала до мобілізації і сили, і волі, і навіть мужності.

Але зараз ситуація з Електромашем позаду, і ми з великими планами та надіями дивимося в майбутнє.

До речі, а що нині відбувається в будівлі поліклініки Електромашу?

Нічого, розруха та запустіння: лежить розрізаний на запасні частини та металобрухт – рентгенівський апарат , потріскані стіни та розкрадена система опалення, дах, що тече та миші, які догризають амбулаторні картки електромашівців. Все нагадує про безхазяйність власника.

В чому, на Вашу думку, секрет успіху медичного центру «Богдан» ?

Знаєте, приємно чути від наших численних пацієнтів таке : «Раніше на діагностику та до лікарів їхали в Херсон,а тепер ідемо в «Богдан» . Таке визнання багато чого варте.

Нам вдалося зібрати органічну команду професіоналів - одних з найкращих фахівців міста та регіону. Сьогодні у нас поряд працюють лікарі різних поколінь : терапевти Волошин Віктор Васильович та Шульга Маріанна Сіявушівна, психіатр Грибовський Віктор Йосипович,гінекологи Короленко Леонід Федорович,Миронова Галина Павлівна та Шмакова Ірина Володимирівна,невропатологи Бриж Лариса Валентинівна та Шамаєв Юрій Євгенович, уролог Лепень Вадим Віталійович, кардіолог Давидов Микола Анатолійович, офтальмолог та отоларинголог , сестра та брат Трюханови Юлія та Ігор, всім відома лікар ультразвукової діагностики ПІддубна Вікторія Володимирівна та лікар УЗД Садовий Микола Леонтійович; окрема вдячність лікарю дерматовенерологу Єрмоленко Наталії Вікторівні, яка приїздить до нас з Великолепетиської районної лікарні та приймає хворих новокаховчан. Не можна не сказати теплих слів про наших медичних сестер та адміністраторів, які створюють неперевершену атмосферу добра та ласки в нашому центрі - Марину Євтушенко, Ірину Кабицьку,Світлану Кобилко, Олександру Медведь та Аллочку Шпилько.

Медична галузь в Україні нині переживає кризу, довіра населення до медпрацівників дуже низька. Що робите ви , щоб повернути цю довіру?

Це дуже серйозна тема з багатьма складовими. На жаль , за останні часи не без допомоги засобів масової інформації , самих працівників медичної галузі та державної системи організації охорони здоров’я люди майже втратили довіру до медицини. В багатьох випадках вони почали звертатися до гадалок та знахарів, що сприяло переходу їхніх захворювань із стану гострих в хронічні, а потім і в зовсім невиліковні. Тепер нам важко повертати віру людей в справжню медичну допомогу. Але повертати її життєво необхідно, адже мова йде про життя та смерть . Щоб видужати треба довіряти лікарю. В мозку людини багато що будується на вірі. На щастя багато хто сьогодні вже зрозумів, що чим боротися із застарілим і вже невиліковним недугом, краще, та ще й дешевше, вилікувати хворобу на початкових стадіях.

Чим ми повертаємо довіру?

По-перше, і це найголовніше,ми дбаємо про кожного пацієнта. Кожний, хто до нас приходить, це людина з великої літери, у кожного одне життя та одне здоров’я, і ми його цінуємо заздалегідь. Це принцип гуманізму. Тому наші лікарі застосовують диференційовані підходи до лікування,, ми не лікуємо всіх пацієнтів з однаковими діагнозами за однією схемою, ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного.

-По-друге, що теж дуже важливо, наші спеціалісти добре заохочені матеріальною . Вони розуміють, що якщо вони сьогодні будуть неефективно лікувати чи недобросовісно робити процедури, то завтра до них ніхто не прийде, і грошей на заробітну плату просто не буде.

-По-третє, якість забезпечення медперсоналу засобами технічного оснащення. Все що необхідно для роботи та надання повної діагностики та лікування ми маємо та застосовуємо. Більш того, ми вивчаємо та планомірно упроваджуємо всі новітні методи, які необхідні нам для правильної діагностики та лікування .

Адже вбити довіру дуже легко, а от щоб її відновити треба роки.

Одним із популярних методів діагностики сьогодні є ультразвукове дослідження внутрішніх органів, як використовують його в вашій клініці?

Першим обладнанням, яке ми придбали при створенні «Богдану» в 2003 році, був апарат УЗД. Тоді ми досліджували тільки печінку, жовчний міхур , підшлункову залозу та нирки. Зараз спектр наших досліджень майже повний, це й гінекологія і урологія, судини голови та кінцівок, щитоподібна та молочні залози, лімфатична система.

Скажіть будь-ласка, аналізи ви робите в своїй лабораторії?

У нас є своя лабораторія, яка ,до речі, в цьому році була вкотре атестована Державним центром стандартизації та метрології на предмет відповідності державним стандартам України. Наша лабораторія обладнана біохімічним німецьким апаратом Рефлотрон,який виконує аналізи з 99,95% результатом, що неможливо досягти на жодному з інших аналізаторів. Також працівники нашої лабораторії постійно підвищують свою кваліфікацію та застосовують нові методи. Але у зв’язку з великим спектром ймовірної лабораторної діагностики та запитів лікарів, не всі дослідження ми маємо змогу виконати в наших умовах. Приміром аналізи на ДНК ми відправляємо до Харківської лабораторії, бо ніде в нашій області таких вимірювань не виконують, а аналізи на інфекції - в обласний шкіряно-венерологічний диспансер.

Ви сказали , що у вас тепер працює психіатр Грибовський. Це той лікар, який багато років очолював наш психоневрологічний диспансер та був звільнений за політичними мотивами?

Так, ми запросили до себе на роботу відомого лікаря психіатра-нарколога Грибовського Віктора Йосиповича, адже він є засновником методики подвійного кодування хворих на алкоголізм. Також він володіє багатьма психотерапевтичними методиками. Саме таких обізнаних спеціалістів потребує сьогодення. Зараз в нашому центріВін проводить консультації та лікування психічних розладів та захворювань,алкогольної залежності різних стадій,наркоманії.

Ірено Вікторівно, а що за омолоджувальні процедури стали робити і у «Богдані» для нашого жіноцтва?

Українки, а новокаховчанки зокрема, дуже гарні , краса нам дарована природою і її треба цінувати. Але вік як відомо бере своє. Тому наші лікарі-чоловіки опанували методику видалення мімічних зморшок без пластичної операції . Ми робимо так звані «ін’єкції молодості» - ботокс та диспорт . Американки та француженки для збереження молодості шкіри обличчя користуються цим методом вже 15 років, для них це звичайна процедура. А чим ми гірші? Отож, цю процедуру ми зробили її доступною для жінок нашого міста. До речі, методом омолодження вже скористалося чимало новокаховчанок, причому абсолютно різних як за рівнем достатку, так і за статусною приналежністю.

Професія медичного працівника – гуманна апріорі. А як щодо благочинності?

Ми намагаємося бути соціально орієнтованими і в силу фінансових можливостей займаємося благо чинністю. Так,щорічно наш центр фінансово підтримує Міжнародний дитячий конкурс «Віват, музика!». Коли я працювала депутатом, то довідалась, що до цих пір в школах лікують зуби дітям на обладнанні 70 років минулого століття, яке до речі формує страх до лікаря,тому в минулому році ми подарували сучасне стоматологічне обладнання для учнів школи №8 - наші діти гідні європейського рівня лікування і вони не повинні з дитинства боятися стоматолога.

ШановнаІрено Вікторівно, ми дуже вдячні вам за інтерв’ю , бажаємо Вам успіхів та усіляких гараздів у вашій нелегкій , але благородній справі.

А я в свою чергу бажаю всім жителям нашого міста – здоров’я та добра. У разі якщо щось турбуватиме, звертайтеся до нас.Ми вам завжди допоможемо,адже наш девіз - «Ми зробимо все для того , щоб лікування було ефективним, а Ваше перебування у нас – приємним!»

Працюємо для тих, хто турбується про своє здоров’я.

Стаття вийшла в 2012 році